VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion (Shitur)

€14,999

VW Golf 7 ne shitje 2.0 TDI Bluemotion, Viti 2015

Navi, CD DVD, USB, Sensor Parkimi, Sendilje me ngrohje dhe memorie, Timon elektrik dhe me ngrohje, panorama, abs, esp, xenon, etj.

 • Heated seats
 • Sunroof
 • Memory seats
 • Clima tronic
 • Black Glasses
 • Steering wheel with heating
 • Eletric Steering wheel
 • TV DVD
 • Panoramic Sunroof
 • Air conditioning
 • GPS navigation
 • Key less go
 • ESP
 • ABS
 • Alloy wheels
 • Parking sensors
 • Xenon