VW Tiguan 2.0 TSI 4 Motion (Shitur)

€11,000

VW Tiguan ne shitje 2.0 Benzin TSI 4 Motion, Viti 2013, Transmision Automatik.

E sapo ardhur nga Kanadaja. Makine ekonomike dhe komode per 5 persona.

  • Heated seats
  • Clima tronic
  • Black Glasses
  • Air conditioning
  • GPS navigation
  • ESP
  • ABS
  • Alloy wheels