Audi A3 S Line

€6,800 €6,300
 • Audi A3 S Line 2.0 FSI Petrol - NRG Motors Albania
 • Audi A3 S Line 2.0 FSI Petrol - NRG Motors Albania
 • Audi A3 S Line 2.0 FSI Petrol - NRG Motors Albania
 • Audi A3 S Line 2.0 FSI Petrol - NRG Motors Albania
 • Audi A3 S Line 2.0 FSI Petrol - NRG Motors Albania
 • Audi A3 S Line 2.0 FSI Petrol - NRG Motors Albania
 • Audi A3 S Line 2.0 FSI Petrol - NRG Motors Albania
 • Audi A3 S Line 2.0 FSI Petrol - NRG Motors Albania
 • Audi A3 S Line 2.0 FSI Petrol - NRG Motors Albania

Audi A3 S Line, Viti 2008, Transmision automatik.

Makine komode dhe ekonomike.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Kondicioner
 • Sallon Lekure
 • Sensorë parkimi
 • Disqe Alumini
 • Cruise control
 • ABS
 • ESP
 • Distronic
 • GPS
 • Sedilje me ngrohje
 • Tavan Panorama
 • Music HarmanCardon
 • Key less go
 • Xhama te zinj
 • Clima tronic