Audi A5 Quattro

€17,800 €15,800

Audi A5 Quattro, Viti 2015, Transmision Automatik.

Makine luksoze dhe komode per 5 persona..

 • Sedilje me ngrohje
 • Clima tronic
 • Xhama te zinj
 • Driver assistant
 • Key less go
 • Music HarmanCardon
 • Bi-Xenon
 • Tavan Panorama
 • Timon Elektrik
 • GPS
 • Blind spot
 • Distronic
 • Start stop
 • Kamera Parkimi
 • ESP
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Xenon
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner