Audi A6 3.0 TDI Quattro (Shitur)

€22,000

Audi A6 3.0 TDI Quattro, Viti 2016, Transmision Automatik.

Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Sedilje me ngrohje
 • Clima tronic
 • Xhama te zinj
 • Driver assistant
 • Key less go
 • Bi-Xenon
 • Tavan Panorama
 • Timon Elektrik
 • GPS
 • Blind spot
 • Distronic
 • Start stop
 • Kamera Parkimi
 • ESP
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner