Audi A6 Quattro (Shitur)

€19,000 €16,500

Audi A6 Quattro, Viti 2012, Transmision automatik.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Shqiptare
✔ Km: 184.000 km
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, Keyless go, blind spot, distronic, kamera parkimi, etj.
✔ Vendodhja : Durres
✔ Cmimi: Nga 19.000 ↘️ 17.999€
✔ Telefon: +355692497771

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Sedilje me ngrohje
 • Clima tronic
 • Xhama te zinj
 • Driver assistant
 • Key less go
 • Pedana anesore
 • Music HarmanCardon
 • Bi-Xenon
 • Tavan Panorama
 • Timon Elektrik
 • GPS
 • Blind spot
 • Distronic
 • Start stop
 • Kamera Parkimi
 • ESP
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Xenon
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner