Audi Q5 3.0 TDI Quattro

€20,500 €18,500

Audi Q5 3.0 TDI  Quattro, Viti 2014, Transmision Automatik.

Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Sedilje me ngrohje
 • Clima tronic
 • Xhama te zinj
 • Key less go
 • Pedana anesore
 • Music HarmanCardon
 • Tavan Panorama
 • GPS
 • Distronic
 • ESP
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner