Audi Q5 Quattro (Shitur)

€14,499

Audi Q5 2.0 TFSI Quattro, Viti 2013, Transmision Automatik.

Makinë luksoze dhe komode deri në 5 persona.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Sedilje me ngrohje
 • Clima tronic
 • Xhama te zinj
 • Key less go
 • Pedana anesore
 • Music HarmanCardon
 • Tavan Panorama
 • GPS
 • Distronic
 • ESP
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner