Audi Q7 3.0 Diesel (Shitur)

€22,000

Audi Q7 3.0 Diesel ne Shitje, Viti 2012, Kambio Automatike, Dogane e paguar.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Timon Elektrik
 • Kondicioner
 • Sallon Lekure
 • Xenon
 • Sensorë parkimi
 • Disqe Alumini
 • Cruise control
 • ABS
 • Kamera Parkimi
 • Start stop
 • Blind spot
 • GPS
 • Sedilje me ngrohje
 • Tavan Panorama
 • Timon me ngrohje
 • Key less go
 • Xhama te zinj