BMW 528i Xdrive 4×4

€8,500 €7,999
 • BMW 528i Xdrive 4x4 ne shitje. Viti 2008 - BMW 528i ne shitje - BMW ne shitje - BMW seria 5 ne shitje - Shitet BMW 528i - NRG Motors Albania

BMW 528i Xdrive 4×4 Benzinë, e përshtatshme për gas.

Viti 2008, Transmision Automatik.

Ne gjendje perfekte, dogana e paguar.

Makinë luksoze dhe komode deri në 5 persona.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Timon Elektrik
 • Kondicioner
 • Sallon Lekure
 • Xenon
 • Sensorë parkimi
 • Disqe Alumini
 • Cruise control
 • ABS
 • ESP
 • Start stop
 • Distronic
 • GPS
 • Sedilje me ngrohje
 • Tavan Panorama
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te zinj
 • Sedilje me Memorje
 • Baxha