BMW Seria 5 XDrive me Qera

€60

BMW Seria 5 me Qera Durres – BMW Seria 5 XDrive me Qera – NRG Motors BMW Seria 5 me Qera Durres – BMW Seria 5 XDrive me Qera – NRG Motors

BMW Seria 5 me Qera Durres – BMW Seria 5 XDrive me Qera – NRG Motors BMW Seria 5 me Qera Durres – BMW Seria 5 XDrive me Qera – NRG Motors

BMW Seria 5 XDrive 3.0 Diesel, Viti 2009, Kambio automatike.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

1-3 ditë – 60 € / ditë

4-9 ditë – 50 € / ditë

10-29 ditë – 40 € / ditë

BMW Seria 5 XDrive 3.0 Diesel, Viti 2009, Kambio automatike.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

BMW Seria 5 XDrive 3.0 Diesel, Viti 2009, Kambio automatike.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

BMW Seria 5 me Qera Durres – BMW Seria 5 XDrive me Qera – NRG Motors BMW Seria 5 me Qera Durres – BMW Seria 5 XDrive me Qera – NRG Motors

BMW Seria 5 me Qera Durres – BMW Seria 5 XDrive me Qera – NRG Motors BMW Seria 5 me Qera Durres – BMW Seria 5 XDrive me Qera – NRG Motors

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Marka:
BMW
Viti:
2009
Versioni:
Series 5
karburanti:
Nafte
Motori (cm3):
3.0
Kambio:
Automatike
Dyer:
4
Rrotat aktive:
4x4 Rrotat Aktive:
vende:
5
Ngjyra:
e Zeze
Ngjyra e Sallonit:
bezhe
Lloji i çmimit:
I Diskutueshem
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Xenon
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner