BMW X3 XDrive (Shitur)

€11,900

BMW X3 XDrive, Viti 2013, Full Options. Transmision Automatik, 1998 cc.

Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Sedilje me ngrohje
 • Sedilje me Memorje
 • Kamera 3D
 • Tavan Panorama
 • GPS
 • Start stop
 • Kamera Parkimi
 • ESP
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Xenon
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner