BMW X5 3.0d XDrive

€9,500 €8,500

BMW X5 3.0d Xdrive, Viti 2010.

Transmision Automatik.

Makine luksoze dhe komode e sapo ardhur nga Kanadaja.

 • Sedilje me ngrohje
 • GPS
 • Start stop
 • ESP
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Xenon
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner