BMW X5 350 XDrive

€15,500 €14,999

BMW X5 350 XDrive, Viti 2011, Transmision automatik.

Kamera me 360 ​​gradë, full option. Pa taksë luksoze.

Cmimi 15,500 € është vetëm për shitje, në ndërrim është një çmim tjetër.

 

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW X5 350 XDrive
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 202.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: Tavan panoramik, Sallon lekure, Xenon, Kamera 360° dhe Sensore parkimi etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 16.000€ ↘️ 14.999€
✔ Telefon:+355692497771

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Kondicioner
 • Sallon Lekure
 • Xenon
 • Sensorë parkimi
 • Disqe Alumini
 • Cruise control
 • ABS
 • ESP
 • Kamera Parkimi
 • Start stop
 • GPS
 • Sedilje me ngrohje
 • Tavan Panorama
 • Bi-Xenon
 • Key less go
 • Driver assistant
 • Vete Parkim
 • Clima tronic
 • Kamera 3D
 • Sedilje me Memorje
 • Baxha