BMW X6

€16,000

BMW X6, Viti 2010, Transmision automatik.

Full option, pa taksë luksi.

Cmimi 16,000 € është vetëm për shitje, në këmbim është një çmim tjetër.

 

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW X6 3.0 Xdrive
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo : automat
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: dogan e paguar
✔ Km: 220.000
✔ Ngjyra: e bardhe
✔ Opsionet shtese: baxha,sensor parkimi,start stop,key lets go,blind spot,bixenon,sendilje me ngohje dhe me memorie,full option
✔ Cmimi: 16.000 euro
✔ Telefon: +355692497771

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Sedilje me ngrohje
 • Baxha
 • Sedilje me Memorje
 • Kamera 3D
 • Clima tronic
 • Vete Parkim
 • Driver assistant
 • Key less go
 • Bi-Xenon
 • Tavan Panorama
 • GPS
 • Start stop
 • Kamera Parkimi
 • ESP
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Xenon
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner