Mercedes Benz E200 (Shitur)

€19,700

Mercedes Benz E200 4 Matic ne shitje, Viti 2015, Transmision Automatik.

Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Sedilje me ngrohje
 • Baxha
 • Sedilje me Memorje
 • Kamera 3D
 • Xhama te zinj
 • Key less go
 • Timon me ngrohje
 • Bi-Xenon
 • Tavan Panorama
 • GPS
 • Blind spot
 • Distronic
 • AMG line
 • Kamera Parkimi
 • ESP
 • ABS
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Xenon
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner