Lancia Musa

€3,300 €1,999

Lancia Musa në shitje, 1.3 naftë, 2007, transmision manual.

Makinë shumë ekonomike dhe e rehatshme deri në 4 persona.

 

SHITET⤵️
✔ Marka,Modeli: Lancia Musa
✔ Viti: 2007
✔ Kambjo: manuale
✔ Lenda Djegese: diesel
✔ Targa: shqipetare
✔ Km :220.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: motor 1.3, shume ekonomike.
✔ Cmimi: 3300€ ↘️ 1999€
✔ Telefon: +355692497771

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •