C300 4 Matic AMG Line

€8,500 €8,000

Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line ne shitje, Viti 2009, Tranmision Automatik.

Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Sedilje me ngrohje
 • Baxha
 • Sedilje me Memorje
 • Kamera 3D
 • Xhama te zinj
 • Tavan Panorama
 • GPS
 • Distronic
 • AMG line
 • Kamera Parkimi
 • ESP
 • ABS
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Xenon
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner