Mercedes Benz ML 350 Bluetec (Shitur)

€12,000 €10,500

Mercedes Benz ML 350 Bluetec ne shitje, Diesel, Viti 2010, Transmision Automatik.

Makine luksze dhe komode per 5 persona.

 • Sedilje me ngrohje
 • Sedilje me Memorje
 • Driver assistant
 • Timon me ngrohje
 • Pedana anesore
 • Bi-Xenon
 • Timon Elektrik
 • GPS
 • Kamera Parkimi
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Xenon
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner