ML 350 Bluetec AMG Line (Shitur)

€26,000 €22,500

ML 350 Bluetec AMG Line ne shitje, Viti 2013, Kambio Automatike.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Ml 350 bluetec
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automatike

✔ Lenda Djegese: diesel
✔ Targa: dogan
✔ Km: 87.000
✔ Ngjyra: Gri silver
✔ Opsionet shtese: tavan panorama,bixenon,kamera,start stop,key lets go,blind spot,drive asistent,park asistent,sendilje dhe timon me ngrohje dhe elektrike etj
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 26.000€ ↘️ 22.500€
✔ Telefon:+355692497771

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Sedilje me ngrohje
 • Xhama te zinj
 • Vete Parkim
 • Driver assistant
 • Key less go
 • Timon me ngrohje
 • Pedana anesore
 • Tavan Panorama
 • Timon Elektrik
 • AMG line
 • Start stop
 • Kamera Parkimi
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Xenon
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner