ML 350 CDI Bluetec Look AMG

€24,000 €21,500
 • Benz ML 350 CDI Bluetec Look AMG - NRG Motors
 • Benz ML 350 CDI Bluetec Look AMG - NRG Motors
 • Benz ML 350 CDI Bluetec Look AMG - NRG Motors
 • Benz ML 350 CDI Bluetec Look AMG - NRG Motors
 • Benz ML 350 CDI Bluetec Look AMG - NRG Motors

ML 350 CDI Bluetec Look AMG ne Shitje, Viti 2012, Kambio Automatike.

Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli :ML 350 Bluetec AMG Line
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 176.000
✔ Ngjyra: Gri e erret
✔ Opsionet shtese: Tavan panoramik,fener me led dhe xenon,sendilje me ngrohje dhe me memorie,timon elektrik dhe me ngrohje,start stop,key less go,blind spot,asist driver,kamera dhe sensor parkimi etj
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 21.500€
✔ Telefon: +355692497771

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Kondicioner
 • Sallon Lekure
 • Xenon
 • Sensorë parkimi
 • Disqe Alumini
 • Cruise control
 • ABS
 • Kamera Parkimi
 • AMG line
 • Distronic
 • GPS
 • Sedilje me ngrohje
 • Tavan Panorama
 • Music HarmanCardon
 • Pedana anesore
 • TV DVD