Range Rover Sport 3.0 HSE

€37,000 €33,900

Range Rover Sport ne shitje 3.0 Diesel HSE, Viti 2014, Transmision Automatik.

Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Sedilje me ngrohje
 • Baxha
 • Sedilje me Memorje
 • Clima tronic
 • Xhama te zinj
 • Key less go
 • Timon me ngrohje
 • GPS
 • ESP
 • ABS
 • Disqe Alumini
 • Kondicioner