Volkswagen Sharan (Shitur)

€5,200

Makina eshte ne gjendje perfekte.  E sapo ardhur nga Zvicra dhe e sapotarguar. Dual Clima, komanda ne timon.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Clima tronic
 • ESP
 • ABS
 • Sensorë parkimi
 • Kondicioner