VW Golf 7 (Shitur)

€14,500

VW Golf 7 ne shitje 2.0 TDI Bluemotion, Viti 2015

Full options: Start-Stop, Navi, Bluetooth, AUX,  Kamera dhe sensor parkimi, Kamera parkimi dhe regjistrimi per rrugen perpara dhe mbrapa, Sistem ECO, Sedilje me memorie,  panorama, abs, esp, xenon etj.

Share
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Sedilje me ngrohje
 • Baxha
 • Sedilje me Memorje
 • Kamera 3D
 • Clima tronic
 • Xhama te zinj
 • Vete Parkim
 • Driver assistant
 • Key less go
 • TV DVD
 • Timon me ngrohje
 • Tavan Panorama
 • Timon Elektrik
 • GPS
 • Start stop
 • Kamera Parkimi
 • ESP
 • ABS
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Xenon
 • Kondicioner