Show on page
21 Autos
 • 9 Autos
 • 12 Autos
 • 15 Autos
 • 18 Autos
 • 21 Autos
 • 24 Autos
 • 27 Autos
 • 30 Autos
 • 33 Autos
 • 36 Autos
 • 39 Autos
 • 42 Autos
 • 45 Autos
 • 48 Autos
 • 51 Autos
 • All Autos
Sort by
Last Added
 • Last Added
 • First Added
 • Cheap First
 • Expensive First
 • Make A-Z
 • Make Z-A
Loading
Volkswagen Passat CC for Sale 2.0 Petrol 2010 - NRG Motors shitet

Volkswagen Passat CC

Vehicle Body FeaturesVolkswagen Passat CC ne shitje 2.0 Petrol, Viti 2010, Transmision Automatik. Makine sportive dhe e komode per 5 persona.

 • Marka: : Passat
 • Versioni: : Passat CC
 • Viti: : 2010
 • KM: : 255,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 4
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€6,900
shitet

Audi A3 S Line

Audi A3 S Line, Viti 2008, Transmision automatik. Makine komode dhe ekonomike.

 • Marka: : Audi
 • Versioni: : A3 S Line
 • Viti: : 2008
 • KM: : 204,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€6,800
Mercedes Benz C Class Evo 220 for Sale - NRG Motors Shitet

Mercedes Benz C Class Evo 220

Mercedes Benz C Class Evo 220, Viti 2004, Transmision Automatik. Makinë ekonomike dhe komode për 5 persona.

 • Marka: : Class C
 • Versioni: : C Class 220 Evo
 • Viti: : 2004
 • KM: : 180,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 220 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€5,300
shitet

ML 350 CDI Bluetec Look AMG

ML 350 CDI Bluetec Look AMG ne Shitje, Viti 2012, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli :ML 350 Bluetec AMG Line ✔ Viti: 2012 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 176.000 ✔ Ngjyra: Gri e erret ✔ Opsionet shtese: [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : ML 350 CDI
 • Viti: : 2012
 • KM: : 176,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€24,000
shitet

BMW X5 Xdrive 35d

BMW X5 Xdrive 35d, Viti 2014, Full Extra. Makina e sapo ardhur nga Kanadaja. Çmimi i diskutueshëm, mundesi nderrimi   Shitet ⤵️ ✔ Marka,Modeli: BMW X5 Xdrive 35d Biturbo ✔ Viti: 2014 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Nafte ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 201.000 ✔ Ngjyra: e zezé ✔ Opsionet shtese: Full Extra, Panorama [...]

 • Marka: : BMW
 • Versioni: : X5 Xdrive 35d
 • Viti: : 2014
 • KM: : 201,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€33,000 €29,000
shitur

Benz ML 320 Bluetec (Shitur)

Shitet Mercedes Benz ML 320 Bluetec, viti 2009, 212.000 km, baxha, bixenon, 4 sedilje me ngrohje, kamera parkimi, asistent drive, etj.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: ML 320 bluetec ✔ Viti : 2009 ✔ Kambjo : automatike ✔ Lenda Djegese : Diesel ✔ Targa : Dogan ✔ Km: 212.000 ✔ Ngjyra: gri ✔ Opsionet shtese: [...]

 • Versioni: : ML 320 Bluetec
 • Viti: : 2009
 • KM: : 212,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Ngjyra: : argjend
 • çmimi: : I Diskutueshem
€12,000 €10,500
shitet

BMW X6

BMW X6, Viti 2010, Transmision automatik. Full option, pa taksë luksi. Cmimi 16,000 € është vetëm për shitje, në këmbim është një çmim tjetër.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: BMW X6 3.0 Xdrive ✔ Viti: 2010 ✔ Kambjo : automat ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: dogan e paguar ✔ Km: 220.000 ✔ Ngjyra: e [...]

 • Marka: : BMW
 • Versioni: : X6
 • Viti: : 2010
 • KM: : 220,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2993 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€16,000
Volkswagen Jetta ne shitje Durres - NRG MOTORS Volkswagen Jetta ne shitje 2.0 Benzine dhe Gas, Viti 2012, Transmision manual. Makinë ekonomike dhe komode për 5 persona. - NRG MOTORS shitet

Volkswagen Jetta ne Shitje

Volkswagen Jetta ne shitje Durres - NRG MOTORS 2.0 Benzine (mundesi per tu bere me gas 100%), Viti 2012, Transmision manual. Maakinë ekonomike dhe komode për 5 persona. Volkswagen Jetta ne shitje Durres - NRG MOTORS 2.0 Benzine (mundesi per tu bere me gas 100%), Viti 2012, Transmision manual. Makinë ekonomike dhe komode për 5 [...]

 • Marka: : Jetta
 • Versioni: : Jetta
 • Viti: : 2012
 • KM: : 111,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€7,500 €5,500
Skoda Roomster ne Shitje Shitet

Skoda Roomster ne Shitje

Skoda Roomster ne shitje, Viti 2012, Kambio Manuale. Motor 1.6 diesel (motori golfit Vll) shume ekonomike. e sapo ardhur nga Zvicra.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli :Skoda Romster ✔ Viti : 2012 ✔ Kambjo : manuale ✔ Lenda Djegese : diesel ✔ Targa : Shqipetare ✔ Km :200.000 ✔ Ngjyra :e bardhe ✔ Opsionet shtese [...]

 • Versioni: : Romster
 • Viti: : 2012
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 1.6 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€5,400 €4,900
shitet

Honda Jazz

Makina eshte ne gjendje perfekte. E sapo mberritur nga Zvicra me doganë të paguar. Makinë shumë ekonomike.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Honda Jazz ✔ Viti: 2003 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: Dogane ✔ Km: 180 000km ✔ Targa: Dogane ✔ Ngjyra: e Kuqe ✔ Opsionet shtese: E sapo ardhur nga [...]

 • Marka: : Honda
 • Versioni: : Jazz
 • Viti: : 2003
 • KM: : 180,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 1.4 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e kuqe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€2,450
shitet

BMW X5 350 XDrive

BMW X5 350 XDrive, Viti 2011, Transmision automatik. Kamera me 360 ​​gradë, full option. Pa taksë luksoze. Cmimi 15,500 € është vetëm për shitje, në ndërrim është një çmim tjetër.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: BMW X5 350 XDrive ✔ Viti: 2011 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 202.000 [...]

 • Marka: : BMW
 • Versioni: : 350 XDrive
 • Viti: : 2011
 • KM: : 202,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2993 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€15,500 €14,999
Shitur

Audi A6 Quattro (Shitur)

Audi A6 Quattro, Viti 2012, Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro ✔ Viti: 2012 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 184.000 km ✔ Ngjyra: e Bardhe ✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, [...]

 • Marka: : Audi
 • Versioni: : Quattro
 • Viti: : 2012
 • KM: : 184,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 3.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€19,000 €16,500
Shitet R Class 350 Bluetec Diesel, viti 2012, kambio automatike. Dogane e paguar, pa taks lluksi, 6+1 - Mercedes Benz R Class ne shitje - NRG Motors Durres R Class 350 Bluetec Diesel shitet

R Class 350 Bluetec

R Class 350 Bluetec Diesel, viti 2012, kambio automatike. Dogane e paguar, pa taks lluksi, 6+1 vende.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli :R class 350 bluetec(jo taks lluksi) ✔ Viti : 2012 ✔ Kambjo : automatike ✔ Lenda Djegese : diesel ✔ Targa : dogan ✔ Km :220.000 ✔ Ngjyra :Gri erret ✔ Opsionet shtese [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : R Class 350
 • Viti: : 2012
 • KM: : 220,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 7
 • Ngjyra: : Dark Gray
 • çmimi: : I Diskutueshem
€16,000 €14,000
Volvo XC90 for Sale - NRG Motors shitur

Volvo XC90 (Shitur)

Vehicle Body FeaturesVolvo XC90 në Shitje 3.2 Benzine, Viti 2010, Transmision automatik. Makinë ekonomike dhe komode për 6 persona.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Volvo XC90 ✔ Viti: 2010 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: Benzin/Gaz ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 168.000 ✔ Ngjyra: Vishnje ✔ Opsionet shtese: motor 3.2, sallon bezh, 6+1 vende, sendilje [...]

 • Marka: : Volvo
 • Versioni: : XC90
 • Viti: : 2010
 • KM: : 168,000
 • Karburanti: : Benzin-Gas
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 6
 • Ngjyra: : vishnje
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€9,800 €8,000
shitet

Mercedes Benz ML 320 Bluetec

Mercedes Benz ML 320 Bluetec për Shitje, Diesel, Viti 2009, Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Benz ML 320 bluetec ✔ Viti: 2009 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 195.000 ✔ Ngjyra: Shampanj ✔ Opsionet shtese: kamera dhe sensor [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : ML 320 Bluetec
 • Viti: : 2009
 • KM: : 189,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Ngjyra: : champagne
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€12,500 €10,500
shitur

ML 320 Bluetec (Shitur)

Mercedes Benz ML 320 Bluetec ne Shitje, Viti 2009, Kambio Automatike. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me dogane te paguar.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz ML 320 Bluetec ✔ Viti: 2009 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Nafte ✔ Km: 220 000km ✔ Ngjyra: E bardhe ✔ Opsionet shtese: Kondicioner, Sallon Lekure, [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : ML 320
 • Viti: : 2009
 • KM: : 220,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€12,500 €10,500
shitet

Audi A5 Quattro S Line

Audi A5 ne Shitje Durres, 3.0 Diesel Quattro S Line, Viti 2011, Kambio automatike, Targa Shqiptare, 250.000 km - NRG Motors - Makina ne shitje Audi A5 ne Shitje Durres, 3.0 Diesel Quattro S Line, Viti 2011, Kambio automatike, Targa Shqiptare, 250.000 km - NRG Motors - Makina ne shitje Audi A5 ne Shitje Durres, [...]

 • Marka: : Audi
 • Versioni: : Quattro S Line
 • Viti: : 2011
 • KM: : 250,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 3.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€15,000 €13,500
shitur

ML 350 Bluetec AMG Line (Shitur)

ML 350 Bluetec AMG Line ne shitje, Viti 2013, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.   Shitet ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Ml 350 bluetec ✔ Viti: 2013 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: dogan ✔ Km: 87.000 ✔ Ngjyra: Gri silver ✔ Opsionet shtese: tavan panorama,bixenon,kamera,start stop,key lets [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : ML 350 Buetec
 • Viti: : 2013
 • KM: : 87,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : argjend
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€26,000 €22,500
Ford Galaxy 1.9 TDI for sale, 2005, Manual - NRG Motors shitur

Ford Galaxy (Shitur)

Makina është në gjendje të mirë. Makine ekonomike dhe komode deri ne 6+1 vende, me hapsire te bollshme.

 • Marka: : Galaxy
 • Versioni: : Galaxy
 • Viti: : 2005
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 1.9 TDI cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 7
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€3,200 €2,750
Jaguar XF S 2010 3.0 Diesel - NRG Motors Albania shitet

Jaguar XF S

Jaguar XF S, Viti 2010, Transmision Automatik. Makine luksoze dhe komode deri ne 5 persona. Shitet ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Jaguar XF S ✔ Viti: 2010 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 220.000 km ✔ Ngjyra: e zeze ✔ Opsionet shtese: Motor 2993cc Diesel (pa taks lluksi), ne gjendje te [...]

 • Marka: : Jaguar
 • Versioni: : XF S
 • Viti: : 2010
 • KM: : 220,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 3.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€12,000
Shitet

Mercedes Benz SLK Cabriolet

Mercedes Benz SLK Cabriolet, kompresor benzine 2.0, Full ekstra, viti 2005, Kambio manual. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 2 persona.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli :Benz SLK Cabrio ✔ Viti : 2005 ✔ Kambjo : manuale ✔ Lenda Djegese : benzin ✔ Targa : Shqipetare ✔ Km :150.000 ✔ Ngjyra :Gri ✔ Opsionet [...]

 • Marka: : SLK
 • Versioni: : SLK
 • Viti: : 2005
 • KM: : 134,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2.0 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 2Dyer
 • Vende: : 2
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€7,500 €6,500