Show on page
21 Autos
 • 9 Autos
 • 12 Autos
 • 15 Autos
 • 18 Autos
 • 21 Autos
 • 24 Autos
 • 27 Autos
 • 30 Autos
 • 33 Autos
 • 36 Autos
 • 39 Autos
 • 42 Autos
 • 45 Autos
 • 48 Autos
 • 51 Autos
 • All Autos
Sort by
Last Added
 • Last Added
 • First Added
 • Cheap First
 • Expensive First
 • Make A-Z
 • Make Z-A
Loading
makina me qera durres, makina me qera ne durres, car rental durres, autonolleggio Me qera

Mercedes Benz ML 320 CDI me Qera

Mercedes Benz ML 320 CDI me Qera, Diesel, Viti 2007, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 1-3 ditë - 60 € / ditë 4-9 ditë - 50 € / ditë 10-29 ditë - 45 € / ditë Vehicle Body FeaturesElit sed uao eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : ML 320
 • Viti: : 2007
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€60
Golf V me Qera Durres, Golf me Qera, Makina me Qera Durres - NRG Motors - Golf 5 me Qerae Durres, Makina me qera Durres Makina te Lira me Qera Me Qera

VW Golf V 1.9 Diesel me qera

Golf V me Qera Durres, Golf me Qera, Makina me Qera Durres - NRG Motors - Golf 5 me Qerae Durres, Makina me qera Durres Makina te Lira me Qera Golf V me Qera Durres, Golf me Qera, Makina me Qera Durres - NRG Motors - Golf 5 me Qerae Durres, Makina me qera Durres [...]

 • Marka: : Golf V
 • Versioni: : Golf V
 • Viti: : 2006
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 1.9 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€30
NRG Motors - Makina me Qera Durres, Makina ne Shitje Durres, Automjete ne Shitje Durres, Automjete me Qera Durres, Makina Luksoze, Makina te Lira me Qera NRG Motors - Car dealership in Albania, Used Cars for Sale Durres Albania, Cars for Rent Durres Albania, Rental Car Agency Durres, Car Rental Durres Me Qera

Mercedes Benz SLK Cabriolet Me Qera

Mercedes Benz SLK Cabriolet Me Qera Durres - NRG Motors Makina Cabriolet Me Qera Durres - NRG Motors - Makina me qera Durres Mercedes Benz SLK Cabriolet Me Qera Durres - NRG Motors Makina Cabriolet Me Qera Durres - NRG Motors - Makina me qera Durres Mercedes Benz SLK Cabriolet, 2.0 Benzin Kompresor, Viti 2008, [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : SLK
 • Viti: : 2008
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2.0 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 2Dyer
 • Vende: : 2
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€60
Me Qera

BMW Seria 5 XDrive me Qera

BMW Seria 5 me Qera Durres - BMW Seria 5 XDrive me Qera - NRG Motors BMW Seria 5 me Qera Durres - BMW Seria 5 XDrive me Qera - NRG Motors BMW Seria 5 me Qera Durres - BMW Seria 5 XDrive me Qera - NRG Motors BMW Seria 5 me Qera Durres - [...]

 • Marka: : BMW
 • Versioni: : Series 5
 • Viti: : 2009
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 3.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€60
Me Qera

Volkswagen Jetta me Qera

Volkswagen Jetta  2.0 Benzin, Viti 2013, Kambio manuale. Makinë ekonomike dhe komode për 5 persona. 1-3 ditë - 50 € / ditë 4-9 ditë - 40 € / ditë 10-29 ditë - 35 € / ditë

 • Marka: : Volkswagen
 • Versioni: : Jetta
 • Viti: : 2013
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2000 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€50
Me Qera

Opel Meriva me Qera

Opel Meriva 1.4 Benzin, Viti 2008, Kambio Automatike. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 5 persona. 1-3 ditë - 40 € / ditë 4-9 ditë - 35 € / ditë 10-29 ditë - 30 € / ditë Vehicle Body FeaturesElit sed uao eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua uat enim ad [...]

 • Marka: : Opel
 • Versioni: : Meriva
 • Viti: : 2008
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 1.4 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€40
me qera

Volkswagen Passat CC me Qera

Volkswagen Passat CC me Qera 2.0 Benzin, Viti 2013, Kambio Automatike. Makinë ekonomike dhe komode për 4 persona. 1-3 ditë - 60 € / ditë 4-9 ditë - 50 € / ditë 10-29 ditë - 40 € / ditë

 • Marka: : Volkswagen
 • Versioni: : Passat CC
 • Viti: : 2013
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2000 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 4
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€60