Show on page
21 Autos
 • 9 Autos
 • 12 Autos
 • 15 Autos
 • 18 Autos
 • 21 Autos
 • 24 Autos
 • 27 Autos
 • 30 Autos
 • 33 Autos
 • 36 Autos
 • 39 Autos
 • 42 Autos
 • 45 Autos
 • 48 Autos
 • 51 Autos
 • All Autos
Sort by
Last Added
 • Last Added
 • First Added
 • Cheap First
 • Expensive First
 • Make A-Z
 • Make Z-A
Loading
shitur

Audi A3 S Line (Shitur)

Audi A3 S Line, Viti 2008, Transmision automatik. Makine komode dhe ekonomike.

 • Marka: : A3
 • Versioni: : A3 S Line
 • Viti: : 2008
 • KM: : 204,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€6,800 €6,300
shitet

BMW X6

BMW X6, Viti 2010, Transmision automatik. Full option, pa taksë luksi. Cmimi 16,000 € është vetëm për shitje, në këmbim është një çmim tjetër.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: BMW X6 3.0 Xdrive ✔ Viti: 2010 ✔ Kambjo : automat ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: dogan e paguar ✔ Km: 220.000 ✔ Ngjyra: e [...]

 • Marka: : BMW
 • Versioni: : X6
 • Viti: : 2010
 • KM: : 220,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2993 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€16,000
Skoda Roomster ne Shitje Shitet

Skoda Roomster

Skoda Roomster ne shitje, Viti 2012, Kambio Manuale. Motor 1.6 diesel (motori golfit Vll) shume ekonomike. e sapo ardhur nga Zvicra.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli :Skoda Romster ✔ Viti : 2012 ✔ Kambjo : manuale ✔ Lenda Djegese : diesel ✔ Targa : Shqipetare ✔ Km :200.000 ✔ Ngjyra :e bardhe ✔ Opsionet shtese [...]

 • Versioni: : Romster
 • Viti: : 2012
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 1.6 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€5,400 €4,900
shitet

Honda Jazz

Makina eshte ne gjendje perfekte. E sapo mberritur nga Zvicra me doganë të paguar. Makinë shumë ekonomike.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Honda Jazz ✔ Viti: 2003 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: Dogane ✔ Km: 180 000km ✔ Targa: Dogane ✔ Ngjyra: e Kuqe ✔ Opsionet shtese: E sapo ardhur nga [...]

 • Marka: : Honda
 • Versioni: : Jazz
 • Viti: : 2003
 • KM: : 180,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 1.4 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e kuqe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€2,450
shitet

BMW X5 350 XDrive

BMW X5 350 XDrive, Viti 2011, Transmision automatik. Kamera me 360 ​​gradë, full option. Pa taksë luksoze. Cmimi 15,500 € është vetëm për shitje, në ndërrim është një çmim tjetër.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: BMW X5 350 XDrive ✔ Viti: 2011 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 202.000 [...]

 • Marka: : BMW
 • Versioni: : 350 XDrive
 • Viti: : 2011
 • KM: : 202,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2993 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€15,500 €14,999
Shitet R Class 350 Bluetec Diesel, viti 2012, kambio automatike. Dogane e paguar, pa taks lluksi, 6+1 - Mercedes Benz R Class ne shitje - NRG Motors Durres R Class 350 Bluetec Diesel shitet

R Class 350 Bluetec

R Class 350 Bluetec Diesel, viti 2012, kambio automatike. Dogane e paguar, pa taks lluksi, 6+1 vende.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli :R class 350 bluetec(jo taks lluksi) ✔ Viti : 2012 ✔ Kambjo : automatike ✔ Lenda Djegese : diesel ✔ Targa : dogan ✔ Km :220.000 ✔ Ngjyra :Gri erret ✔ Opsionet shtese [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : R Class 350
 • Viti: : 2012
 • KM: : 220,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 7
 • Ngjyra: : Dark Gray
 • çmimi: : I Diskutueshem
€16,000 €14,000
shitet

Mercedes Benz ML 320 Bluetec

Mercedes Benz ML 320 Bluetec për Shitje, Diesel, Viti 2009, Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Benz ML 320 bluetec ✔ Viti: 2009 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 195.000 ✔ Ngjyra: Shampanj ✔ Opsionet shtese: kamera dhe sensor [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : ML 320 Bluetec
 • Viti: : 2009
 • KM: : 189,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Ngjyra: : champagne
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€12,500 €10,500
shitur

ML 320 Bluetec (Shitur)

Mercedes Benz ML 320 Bluetec ne Shitje, Viti 2009, Kambio Automatike. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me dogane te paguar.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz ML 320 Bluetec ✔ Viti: 2009 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Nafte ✔ Km: 220 000km ✔ Ngjyra: E bardhe ✔ Opsionet shtese: Kondicioner, Sallon Lekure, [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : ML 320
 • Viti: : 2009
 • KM: : 220,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€12,500 €10,500
shitet

Audi A5 Quattro S Line

Audi A5 ne Shitje Durres, 3.0 Diesel Quattro S Line, Viti 2011, Kambio automatike, Targa Shqiptare, 250.000 km - NRG Motors - Makina ne shitje Audi A5 ne Shitje Durres, 3.0 Diesel Quattro S Line, Viti 2011, Kambio automatike, Targa Shqiptare, 250.000 km - NRG Motors - Makina ne shitje Audi A5 ne Shitje Durres, [...]

 • Marka: : Audi
 • Versioni: : Quattro S Line
 • Viti: : 2011
 • KM: : 250,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 3.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€15,000 €13,500
Shitet

Mercedes Benz SLK Cabriolet

Mercedes Benz SLK Cabriolet, kompresor benzine 2.0, Full ekstra, viti 2005, Kambio manual. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 2 persona.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli :Benz SLK Cabrio ✔ Viti : 2005 ✔ Kambjo : manuale ✔ Lenda Djegese : benzin ✔ Targa : Shqipetare ✔ Km :150.000 ✔ Ngjyra :Gri ✔ Opsionet [...]

 • Marka: : SLK
 • Versioni: : SLK
 • Viti: : 2005
 • KM: : 134,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2.0 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 2Dyer
 • Vende: : 2
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€7,500 €6,500
shitet

Lancia Musa

Lancia Musa në shitje, 1.3 naftë, 2007, transmision manual. Makinë shumë ekonomike dhe e rehatshme deri në 4 persona.   SHITET⤵️ ✔ Marka,Modeli: Lancia Musa ✔ Viti: 2007 ✔ Kambjo: manuale ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: shqipetare ✔ Km :220.000 ✔ Ngjyra: e zeze ✔ Opsionet shtese: motor 1.3, shume ekonomike. ✔ Cmimi: 3300€ [...]

 • Marka: : Lancia
 • Versioni: : Musa
 • Viti: : 2007
 • KM: : 220,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 4
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€3,300 €1,999
VW Golf V 2005 for Sale - NRG Motors Albania shitet

VW Golf V

VW Golf V, Viti 2005, Transmision Manual. Makina eshte ne gjendje perfekte.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: VW.Golf V ✔ Viti: 2005 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 193.000 km ✔ Ngjyra: Gri ✔ Opsionet shtese: Ne super gjendje. Motor 2.0 diesel ✔ Vendodhja: Durres ✔ Cmimi: 3999€ ✔ [...]

 • Marka: : Golf V
 • Versioni: : Golf V
 • Viti: : 2005
 • KM: : 193,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2.0 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€3,999
Shitet

BMW X5 M POWER

BMW X5 M POWER, Viti 2010, 4.4 Benzine (555 HP), Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli :BMW X5 M 555 HP ✔ Viti : 2010 ✔ Kambjo : automatike ✔ Lenda Djegese : benzin ✔ Targa : Dogan ✔ Km :148.000 ✔ Ngjyra :Zeze ✔ [...]

 • Versioni: : M POWER
 • Viti: : 2010
 • KM: : 148,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€26,000
Ranault mascot ne shitje Shitet

Renault Mascott

Renault Mascott, Viti 2008, Transmisioni Manual. Dopio gome, ngarkes 6.5 toné né librezé, karroceri 5 m e gjate.   Shitet⤵️ ✔ Marka,Modeli: Renault Mascott ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Nafte ✔ Targa: Dogan e paguar ✔ Km: 200.000 ✔ Ngjyra: e bardhe ✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Dopio gomé, Kondicioner,e [...]

 • Versioni: : Renault Mascott
 • Viti: : 2008
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 3.0 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 2Dyer
 • Vende: : 2
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€9,000
Shitur

BMW 528i (Shitur)

BMW 528i Benzine, i përshtatshëm për gaz. Goma të reja. 2008, transmision automatik. Makina luksoze dhe komode për deri në 5 persona.

 • Marka: : BMW
 • Versioni: : 528i
 • Viti: : 2008
 • KM: : 159,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2993 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€8,500 €7,500
shitet

VW Golf V ne Shitje

VW Golf V, Viti 2008, Transmision Automatik. Dokumentat e paguara per 1 vit.!   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: VW.Golf V ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 208.000 km ✔ Ngjyra: Gri ✔ Opsionet shtese: Letra te paguara per 1 vit, motor 1.9 diesel, Sensor parkimi. ✔ [...]

 • Marka: : Golf V
 • Versioni: : Golf V
 • Viti: : 2008
 • KM: : 208,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 1.9 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€5,500 €4,999
shitur

Citroën C5 Exclusive (Shitur)

Citroën C5 Ekskluziv, Viti 2005, Transmision automatik. Versioni ekskluziv i Citroën C5. Makinë shumë e rehatshme.   Shitet ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Citroen C5 Exclusive ✔ Viti: 2005 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 208.000 ✔ Ngjyra: blu e erret ✔ Opsionet shtese: motor 2.2 diesel, navigator, clima, sendilje elektrike [...]

 • Versioni: : C5 Exclusive
 • Viti: : 2005
 • KM: : 208,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2.2 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Dark blu
 • çmimi: : I Diskutueshem
€3,500 €2,900
ML 350 Blutec Look AMG ne shitje - NRG Motors NRG Motors - Makina me Qera Durres, Makina ne Shitje Durres, Automjete ne Shitje Durres, Automjete me Qera Durres, Makina Luksoze, Makina te Lira me Qera shitet

ML 350 Bluetec Look AMG

ML 350 Blutec Look AMG, Viti 2012, Kambio automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Marka: : ML
 • Versioni: : ML 350
 • Viti: : 2012
 • KM: : 174,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€24,000
Shitur

Audi A6 Quattro (Shitur)

Audi A6 Quattro, Viti 2012, Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro ✔ Viti: 2012 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 184.000 km ✔ Ngjyra: e Bardhe ✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, [...]

 • Marka: : Audi
 • Versioni: : Quattro
 • Viti: : 2012
 • KM: : 184,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 3.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€19,000 €16,500

ML 350 Bluetec AMG Line (Shitur)

ML 350 Bluetec AMG Line ne shitje, Viti 2013, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.   Shitet ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Ml 350 bluetec ✔ Viti: 2013 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: dogan ✔ Km: 87.000 ✔ Ngjyra: Gri silver ✔ Opsionet shtese: tavan panorama,bixenon,kamera,start stop,key lets [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : ML 350 Buetec
 • Viti: : 2013
 • KM: : 87,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : argjend
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€26,000 €22,500
Shitet

Renault Kangoo

Renault Kangoo në shitje, 1.6 benzinë, 2009, transmision manual. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 5 persona.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli : Renault Kango ✔ Viti : 2007 ✔ Kambjo : manuale ✔ Lenda Djegese : benzin ✔ Targa : shqipetare ✔ Km :140.000km ✔ Ngjyra : jeshile ✔ Opsionet shtese : motor [...]

 • Versioni: : Kangoo
 • Viti: : 2009
 • KM: : 167,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Jeshile
 • çmimi: : I Diskutueshem
€3,700 €3,300