Show on page
21 Autos
 • 9 Autos
 • 12 Autos
 • 15 Autos
 • 18 Autos
 • 21 Autos
 • 24 Autos
 • 27 Autos
 • 30 Autos
 • 33 Autos
 • 36 Autos
 • 39 Autos
 • 42 Autos
 • 45 Autos
 • 48 Autos
 • 51 Autos
 • All Autos
Sort by
Last Added
 • Last Added
 • First Added
 • Cheap First
 • Expensive First
 • Make A-Z
 • Make Z-A
Loading

Mercedes Benz C300 AMG Line (Shitur)

Mercedes Benz C300 AMG Line ne shitje, Viti 2008, Transmision Automatik. Makine komode per 5 persona.

 • Marka: : C300
 • Versioni: : C300 AMG Line
 • Viti: : 2008
 • KM: : 213,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€9,000 €7,500

Mercedes Benz ML 320 Bluetec (Shitur)

Mercedes Benz ML 320 Bluetec ne Shitje, Viti 2009, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : ML 320 Bluetec
 • Viti: : 2009
 • KM: : 238,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Blu
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€12,000 €10,500

VW Golf 6 GTI (Shitur)

VW Golf 6 GTI, Viti 2011, Transmision Automatik. Full option, makina ka 260 kuaj fuqi Stage 1. Goma te Reja Vere, ne super gjendje.

 • Marka: : Volkswagen
 • Versioni: : Golf 6 GTI
 • Viti: : 2011
 • KM: : 175,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2000 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€10,500 €7,999
VW Golf V 1.9 Diesel ne Shitje, Viti 2004, kambio manual. Dokumenta të paguara për një vit! Makinë ekonomike dhe e rehatshme për deri në 5 persona. VW Golf V Diesel for Sale Durres Albania, Year 2004, Manual Transmission. Economic and comfortable car for up to 5 people. shitet

VW Golf V

VW Golf V 1.9 Diesel for Sale, Year 2004, Manual Transmission. Economical and comfortable car for up to 5 people. VW Golf V 1.9 Diesel for Sale, Year 2004, Manual Transmission. Economical and comfortable car for up to 5 people. VW Golf V 1.9 Diesel ne Shitje, Viti 2004, kambio manual. Dokumenta të paguara për [...]

 • Marka: : Golf V
 • Versioni: : Golf V
 • Viti: : 2004
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 1.9 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€3,500
Mercedes Benz C Class Evo 220 for Sale - NRG Motors shitur

Mercedes Benz C Class Evo 220 (Shitur)

Mercedes Benz C Class Evo 220, Viti 2004, Transmision Automatik. Makinë ekonomike dhe komode për 5 persona.

 • Marka: : Class C
 • Versioni: : C Class 220 Evo
 • Viti: : 2004
 • KM: : 180,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 220 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€5,300

Benz ML 320 Bluetec (Shitur)

Shitet Mercedes Benz ML 320 Bluetec, viti 2009, 212.000 km, baxha, bixenon, 4 sedilje me ngrohje, kamera parkimi, asistent drive, etj.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: ML 320 bluetec ✔ Viti : 2009 ✔ Kambjo : automatike ✔ Lenda Djegese : Diesel ✔ Targa : Dogan ✔ Km: 212.000 ✔ Ngjyra: gri ✔ Opsionet shtese: [...]

 • Versioni: : ML 320 Bluetec
 • Viti: : 2009
 • KM: : 212,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Ngjyra: : argjend
 • çmimi: : I Diskutueshem
€12,000 €10,500
Audi A5 ne shitje durres, shitet audi A5, audi a 5 s line ne shitje shitur

Audi A5 S Line (Shitur)

Audi A5 S Line, Viti 2008, Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Versioni: : Audi A5 S Line
 • Viti: : 2008
 • KM: : 263,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2.7 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 3Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€8,500
BMW X5 350 XDrive ne shitje Durres, BMW X5 ne shitje Tirane, BMW X5 ne Shitje durres, shitet bmw x5, bmw x5 2009, bmw x5 350 ne shitje shitet

BMW X5 350 XDrive

BMW X5 350 XDrive ne shitje Durres, Vit 2009, Automatike, Dogane e paguar, Motor 3.0 Diesel pa taks luksi, 181000 km - NRG Motors - BMW X5 ne shitje Durres BMW X5 350 XDrive ne shitje Durres, Vit 2009, Automatike, Dogane e paguar, Motor 3.0 Diesel pa taks luksi, 181000 km - NRG Motors - [...]

 • Marka: : BMW
 • Versioni: : 350 XDrive
 • Viti: : 2009
 • KM: : 181,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2993 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€12,500
shitet

Mercedes Benz ML 320 Bluetec

Mercedes Benz ML 320 Bluetec për Shitje, Diesel, Viti 2009, Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Versioni: : ML 320 Bluetec
 • Viti: : 2009
 • KM: : 189,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€12,500 €10,500
Mercedes Benz C200 Kompressor ne shitje. Kambio manual, e sapoardhur nga Zvicra, goma të reja dhe mundësi për tu bërë me gaz. Benz c class 2005 ne shitje Mercedes Benz C200 Kompressor shitur

Benz C200 (Shitur)

Mercedes Benz C200 Kompressor ne shitje. Kambio manual, e sapoardhur nga Zvicra, goma të reja dhe mundësi për tu bërë me gaz. Benz c class 2005 ne shitje Mercedes Benz C200 Kompressor ne shitje. Kambio manual, e sapoardhur nga Zvicra, goma të reja dhe mundësi për tu bërë me gaz. Benz c class 2005 ne [...]

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : C200 Kompressor
 • Viti: : 2005
 • KM: : 210,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2.0 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€4,800 €4,250

Smart fortwo (Shitur)

Smart Fortwo 800cc Nafte, Viti 2008, Transmision Automatik. Makine ekonomike dhe komode per 2 persona.

 • Marka: : Fortwo
 • Versioni: : Smart Fortwo
 • Viti: : 2008
 • KM: : 110,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 2Dyer
 • Vende: : 2
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€3,700
Benz GL ne Shitje Durres - GL 350 Bluetec AMG Line 6 + 1, viti 2012, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme pa taksë lluksi. shitur

GL 350 Bluetec AMG Line (Shitur)

Benz GL ne shitje, 350 Bluetec AMG Line 6 + 1, viti 2012, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme pa taksë lluksi.

 • Marka: : GL
 • Versioni: : GL 350 Buetec AMG
 • Viti: : 2012
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2998 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 7
 • Ngjyra: : Dark Gray
 • çmimi: : I Diskutueshem
€22,000 €18,500

VW Tiguan (Shitur)

VW Tiguan ne shitje 2.0 Benzine, Viti 2009, Transmision Automatik. Makinë ekonomike dhe komode për 5 persona.

 • Marka: : Volkswagen
 • Versioni: : Tiguan
 • Viti: : 2009
 • KM: : 240,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Blu
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€8,500 €6,900

Volvo XC90 (Shitur)

Vehicle Body FeaturesVolvo XC90 në Shitje 3.2 Benzine, Viti 2010, Transmision automatik. Makinë ekonomike dhe komode për 6 persona.   SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Volvo XC90 ✔ Viti: 2010 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: Benzin/Gaz ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 168.000 ✔ Ngjyra: Vishnje ✔ Opsionet shtese: motor 3.2, sallon bezh, 6+1 vende, sendilje [...]

 • Marka: : Volvo
 • Versioni: : XC90
 • Viti: : 2010
 • KM: : 168,000
 • Karburanti: : Benzin-Gas
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 6
 • Ngjyra: : vishnje
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€9,800 €8,000

Ford Galaxy (Shitur)

Makina është në gjendje të mirë. Makine ekonomike dhe komode deri ne 6+1 vende, me hapsire te bollshme.

 • Marka: : Galaxy
 • Versioni: : Galaxy
 • Viti: : 2005
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 1.9 TDI cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 7
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€3,200 €2,750
Shitur

Audi Q7 3.0 Diesel (Shitur)

Audi Q7 3.0 Diesel ne Shitje, Viti 2012, Kambio Automatike, Dogane e paguar. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Marka: : Audi
 • Versioni: : Q7 3.0
 • Viti: : 2012
 • KM: : 178,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : dark grey
 • çmimi: : I Diskutueshem
€22,000
Nissan Qashqai ne Shitje Durres, Viti 2009, Kambio Manuale. Motor 1.5 Diesel, 170.000 km. Shitet Nissan Qashqai Durres - NRG Motors Shitur

Nissan Qashqai (Shitur)

Nissan Qashqai ne Shitje, Viti 2009, Kambio Manuale. Motor 1.5 Diesel, 170.000 km.

 • Marka: : Nissan
 • Versioni: : Qashqai
 • Viti: : 2009
 • KM: : 170,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 1.5 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€6,500

Volkswagen Jetta (Shitur)

Volkswagen Jetta ne shitje Durres - NRG MOTORS 2.0 Benzine (mundesi per tu bere me gas 100%), Viti 2012, Transmision manual. Maakinë ekonomike dhe komode për 5 persona. Volkswagen Jetta ne shitje Durres - NRG MOTORS 2.0 Benzine (mundesi per tu bere me gas 100%), Viti 2012, Transmision manual. Makinë ekonomike dhe komode për 5 [...]

 • Marka: : Volkswagen
 • Versioni: : Jetta
 • Viti: : 2012
 • KM: : 111,000
 • Karburanti: : Benzin-Gas
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€7,500 €6,000
Shitur

BMW Series 5 (shitur)

BMW Series 5 XDrive 3.0 Diesel, Viti 2008, Kambio Automatike, targa shqiptare. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Marka: : BMW
 • Versioni: : Series 5
 • Viti: : 2008
 • KM: : 250,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 3.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€8,500
toyota yaris ne shitje durres, toyota yaris ne durres, toyota automatike ne shitje tirane, toyota ne shitje tirane, toyota yaris durres, toyota yaris shitje tirane, makina ne shitje Toyota Yaris ne Shitje Durres, Viti 2006, automatike. E sapo mbërritur nga Zvicra, doganë të paguar. Makinë ekonomike në gjendje perfekte. - NRG Motors shitur

Toyota Yaris (Shitur)

Toyota Yaris, Viti 2006, Transmisioni automatik. E sapo mbërritur nga Zvicra, doganë të paguar. Makinë ekonomike në gjendje perfekte.

 • Versioni: : Yaris
 • Viti: : 2006
 • KM: : 185,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 1.4 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€5,000
shitur

Ford C Max (Shitur)

E sapo ardhur nga Zvicera me dogane te paguar, motor 1.6 benzin, 4 goma te reja, kondicioner, cd, aux, etj.

 • Marka: : Ford
 • Versioni: : C Max
 • Viti: : 2008
 • KM: : 190,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 1.6 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Blu
 • çmimi: : I Diskutueshem
€3,800 €3,400