Show on page
21 Autos
 • 9 Autos
 • 12 Autos
 • 15 Autos
 • 18 Autos
 • 21 Autos
 • 24 Autos
 • 27 Autos
 • 30 Autos
 • 33 Autos
 • 36 Autos
 • 39 Autos
 • 42 Autos
 • 45 Autos
 • 48 Autos
 • 51 Autos
 • All Autos
Sort by
Last Added
 • Last Added
 • First Added
 • Cheap First
 • Expensive First
 • Make A-Z
 • Make Z-A
Loading

BMW BMW 328I Xdrive (Shitur)

BMW 328I Xdrive 2.0 Benzine, Viti 2013, Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Marka: : 328I
 • Versioni: : 328I Xdrive
 • Viti: : 2013
 • KM: : 120,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 2.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : bezhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€13,000

Jaguar XF S (Shitur)

Jaguar XF S, Viti 2010, Transmision Automatik. Makine luksoze dhe komode deri ne 5 persona. Shitet ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Jaguar XF S ✔ Viti: 2010 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 220.000 km ✔ Ngjyra: e zeze ✔ Opsionet shtese: Motor 2993cc Diesel (pa taks lluksi), ne gjendje te [...]

 • Marka: : XF S
 • Versioni: : XF S
 • Viti: : 2010
 • KM: : 220,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 3.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€12,000

Volkswagen Touran (Shitur)

Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. - NRG Motors Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. - NRG [...]

 • Marka: : Touran
 • Versioni: : Touran
 • Viti: : 2006
 • KM: : 197,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2.0 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 6
 • Ngjyra: : Blue
 • çmimi: : I Diskutueshem
€4,500 €4,200
Volkswagen Sharan ne Shitje Durres - Makina eshte ne gjendje perfekte. E sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Mund të bëhet me gas 100% - NRG Motors Shitur

Volkswagen Sharan (Shitur)

Volkswagen Sharan ne Shitje Durres - Versioni Highline - Makina eshte ne gjendje perfekte. E sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Mund të bëhet me gas 100% - NRG Motors Volkswagen Sharan ne Shitje Durres - Versioni Highline - Makina eshte ne gjendje perfekte. E sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. [...]

 • Marka: : Sharan
 • Versioni: : Sharan
 • Viti: : 2006
 • KM: : 180,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 1.8 Turbo cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 6
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€3,700 €3,400
shitet range rover, range rover ne shitje durres shitur

Range Rover (Shitur)

Range Rover, Viti 2007, Transmision Automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Marka: : Land rover
 • Versioni: : Range Rover
 • Viti: : 2007
 • KM: : 192,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2.7 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€9,500
Volkswagen Passat CC në shitje 2.0 Petrol, Viti 2013, Transmision automatik. Makinë ekonomike dhe komode për 4 persona. NRG MOTORS Shitur

VW Passat CC (Shitur)

Vehicle Body FeaturesVolkswagen Passat CC në shitje 2.0 Benzine, Viti 2013, Transmision automatik. Makinë ekonomike dhe komode për 4 persona.

 • Marka: : Volkswagen
 • Versioni: : Passat CC
 • Viti: : 2013
 • KM: : 210,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 4
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€9,000
BMW x5 ne shitje, Shitet bmw x5, bmw x5 350 xdrive Shitur

BMW X5 350 XDrive (Shitur)

BMW X5 350 XDrive Facelift, Viti 2011, Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Marka: : BMW
 • Versioni: : 350 XDrive
 • Viti: : 2011
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2993 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Dark Gray
 • çmimi: : I Diskutueshem
€16,500
Shitur

Mercedes Benz ML 320 CDI (Shitur)

Mercedes Benz ML 320 CDI ne shitje, Diesel, Viti 2007, Transmision Automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Versioni: : ML 320
 • Viti: : 2007
 • KM: : 210,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€9,500
VW Golf V ne Shitje Durres 1.9 Diesel, Viti 2004, Kambio Manuale. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 5 persona - NRG Motors shitet

VW Golf V

VW Golf V ne Shitje Durres 1.9 Diesel, Viti 2004, Kambio Manuale. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 5 persona - NRG Motors VW Golf V ne Shitje Durres 1.9 Diesel, Viti 2004, Kambio Manuale. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 5 persona - NRG Motors VW Golf V 2.0 Diesel, Viti 2004, [...]

 • Marka: : Golf V
 • Versioni: : Golf V
 • Viti: : 2004
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2.0 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€3,500
shitur

Volkswagen Jetta (Shitur)

Volkswagen Jetta në shitje 2.0 Petrol, Viti 2013, Transmision manual. Makinë ekonomike dhe komode për 5 persona.

 • Marka: : Jetta
 • Versioni: : Jetta
 • Viti: : 2012
 • KM: : 100,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€7,500 €6,999
shitur

BMW X5 350 XDrive Facelift (Shitur)

BMW X5 350 XDrive Facelift, Viti 2011, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Marka: : BMW
 • Versioni: : 350 XDrive
 • Viti: : 2011
 • KM: : 212,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2993 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : 4x4
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Dark Gray
 • çmimi: : I Diskutueshem
€15,500
shitur

ML 350 Bluetec (Shitur)

ML 350 Bluetec AMG Line, Viti 2012, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : ML 350 Buetec
 • Viti: : 2012
 • KM: : 197,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 2987 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Dark Gray
 • çmimi: : I Diskutueshem
€22,000
shitur

Benz CLK 270 (Shitur)

Benz CLK ne shitje, 270 Avantgarde, viti 2004, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme pa taksë lluksi.

 • Marka: : Mercedes benz
 • Versioni: : CLK 270 Avantgarde
 • Viti: : 2004
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Motori: : 270 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Mbrapa
 • Dyer: : 2Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Blu
 • çmimi: : I Diskutueshem
€4,000
shitur

Mitsubishi Colt (Shitur)

Mitsubishi Colt 1.4 Benzine për Shitje, Viti 2004, Transmision automatik. Makinë ekonomike dhe e rehatshme për deri në 5 persona. Mitsubishi Colt 1.4 Petrol for Sale, Year 2004, Automatic Transmission. Economical and comfortable car for up to 5 people. VW Golf V 1.9 Diesel for Sale, Year 2004, Manual Transmission. Economical and comfortable car for [...]

 • Marka: : Volkswagen
 • Versioni: : Mitsubishi Colt
 • Viti: : 2004
 • KM: : 190,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 1.4 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€2,400
shitur

Smart ForFour (Shitur)

Smart ForFour në shitje, benzinë, 2005, transmision automatik. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 4 persona.

 • Marka: : Smart
 • Versioni: : ForFour
 • Viti: : 2005
 • KM: : 130,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€2,700
Opel Corsa në Shitje Durres, 1.2 Benzin, Automat - NRG MOTORS Shitur

Opel Corsa (Shitur)

Opel Corsa në Shitje, Benzine, Viti 2003, Transmision automatik. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 4 persona.

 • Marka: : Opel
 • Versioni: : corsa
 • Viti: : 2003
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Ngjyra: : e Bardhe
 • çmimi: : I Diskutueshem
€2,600
Opel Meriva ne Shitje - NRG Motors shitur

Opel Meriva (Shitur)

Opel Meriva 1.4 Benzin, Viti 2005, Kambio Automatike, e sapo targuar, me letra per nje vit. ne gjendje perfekte. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Marka: : Opel
 • Versioni: : Meriva
 • Viti: : 2005
 • KM: : 200,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 1.4 cm3
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Gri
 • çmimi: : I Diskutueshem
€2,800
Shitur

Opel Corsa (Shitur)

Shitet Opel Corsa 1.2, benzinë, 2007, transmision manual. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 4 persona.

 • Marka: : Opel
 • Versioni: : Corsa
 • Viti: : 2007
 • KM: : 187,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 4
 • Ngjyra: : Sky blue
 • çmimi: : I Diskutueshem
€3,400
shitet

Mercedes Benz ML 320 CDI

Mercedes Benz ML 320 CDI në Shitje, Diesel, Viti 2005, Transmision Automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona.

 • Versioni: : ML 320 CDI
 • Viti: : 2005
 • KM: : 250,000
 • Karburanti: : Nafte
 • Kambio: : Automatike
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Ngjyra: : e Zeze
 • çmimi: : I Diskutueshem
€7,000 €6,300
Shitur

Skoda Yeti (Shitur)

Skoda Yeti ne shitje, Viti 2011, Manual Transsmision. Makina eshte pak e perdorur, e paisur me liber sherbimesh.

 • Marka: : Yeti
 • Versioni: : Yeti
 • Viti: : 2011
 • KM: : 106,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 1.4 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 4Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : Vishnje
 • çmimi: : I Diskutueshem
€5,000 €4,500
VW Polo ne shitje - NRG Motors Albania shitur

VW Polo (Shitur)

VW Polo, viti 2003, transmision manual. Makina eshte ne gjendje perfekte. E sapo ardhur nga Zvicra. Dogana e paguar. Bagazhier me 6 CD.

 • Marka: : Volkswagen
 • Versioni: : Polo
 • Viti: : 2003
 • KM: : 172,000
 • Karburanti: : Benzin
 • Motori: : 1.4 cm3
 • Kambio: : Manuale
 • Rrotat Aktive: : Përpara
 • Dyer: : 5Dyer
 • Vende: : 5
 • Ngjyra: : e zeze
 • çmimi: : I pa Diskutueshem
€1,700