Show on page
15 Autos
 • 9 Autos
 • 12 Autos
 • 15 Autos
 • 18 Autos
 • 21 Autos
 • 24 Autos
 • 27 Autos
 • 30 Autos
 • 33 Autos
 • 36 Autos
 • 39 Autos
 • 42 Autos
 • 45 Autos
 • 48 Autos
 • 51 Autos
 • All Autos
Sort by
Last Added
 • Last Added
 • First Added
 • Cheap First
 • Expensive First
 • Make A-Z
 • Make Z-A
×
MORE OPTIONS
Loading
shitet

VW Golf 7 Bluemotion

VW Golf 7 ne shitje 2.0 TDI Bluemotion, Viti 2015 Navi, Sensor Parkimi, ECO fiket ne semafor, Sedilje me ngrohje, Panorama, 2 celsa, etj. Makine komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Volkswagen
 • Auto Version: : Golf 7
 • Year: : 2015
 • Mileage: : 63,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 2000 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : white
 • Price Type: : Negotiable
€13,800
shitet

Audi Q5 3.0 TDI Quattro S Line

Audi Q5 3.0 TDI  Quattro S Line, Viti 2013, Transmision Automatik. Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Audi
 • Auto Version: : Q5 2.0 TDI Quattro
 • Year: : 2013
 • Mileage: : 235,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 3.0 TDI cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : black
 • Price Type: : Fixed
€19,500
shitet

Range Rover Sport 3.0 HSE

Range Rover Sport ne shitje 3.0 Diesel HSE, Viti 2014, Transmision Automatik. Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Sport HSE
 • Auto Version: : Range Rover Sport HSE
 • Year: : 2014
 • Mileage: : 180,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 3000 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : black
 • Price Type: : Negotiable
€37,000 €35,900
shitet

BMW 535i XDrive

BMW 535 XDrive 4x4 Diesel. Viti 2014, Transmision Automatik. Ne gjendje te shkelqyer, me dogane te paguar. Version Luksoz, Full Extra.

 • Auto Make: : BMW
 • Auto Version: : 535i
 • Year: : 2014
 • Mileage: : 175,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 3000 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : black
 • Price Type: : Fixed
€23,500 €22,500
shitet

Audi A6 3.0 TDI Quattro

Audi A6 3.0 TDI Quattro, Viti 2016, Transmision Automatik. Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Audi
 • Auto Version: : A6 3.0 TDI Quattro
 • Year: : 2016
 • Mileage: : 232,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 3.0 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : white
 • Price Type: : Fixed
€26,000 €25,000
shitet

Audi A5 Quattro

Audi A5 Quattro, Viti 2015, Transmision Automatik. Makine luksoze dhe komode per 5 persona..

 • Auto Make: : Audi
 • Auto Version: : Quattro
 • Year: : 2015
 • Mileage: : 201,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 2.0 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : white
 • Price Type: : Fixed
€17,800 €16,800
shitet

Audi A6 3.0 TDI Quattro

Audi A6 3.0 TDI Quattro, Viti 2012, Transmision Automatik . Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Audi
 • Auto Version: : A6 3.0 TDI
 • Year: : 2012
 • Mileage: : 262,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 3.0 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : white
 • Price Type: : Fixed
€15,900 €14,900
shitet

BMW X5 3.0d XDrive

BMW X5 3.0d Xdrive, Viti 2010. Transmision Automatik. Makine luksoze dhe komode e sapo ardhur nga Kanadaja.

 • Auto Make: : BMW
 • Auto Version: : X5 3.0d XDrive
 • Year: : 2010
 • Mileage: : 245,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 2998 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : grey
 • Price Type: : Fixed
€9,500 €8,500
shitet

Mercedes Benz ML 350 Bluetec

Mercedes Benz ML 350 Bluetec ne shitje, Diesel, Viti 2010, Transmision Automatik. Makine luksze dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Mercedes benz
 • Auto Version: : ML 350 Bluetec
 • Year: : 2010
 • Mileage: : 251,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 2987 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Color: : black
 • Price Type: : Fixed
€12,000 €10,500
shitur

BMW X3 (Shitur)

BMW X3 2.0d,  Viti 2008. Transmision Automatik. Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : BMW
 • Auto Version: : X3 2.0d
 • Year: : 2008
 • Mileage: : 232,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 2000 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : Front
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : white
 • Price Type: : Fixed
€7,200
shitet

Audi A5 Quattro S Line

Audi A5 ne Shitje Durres, 3.0 Diesel Quattro S Line, Viti 2011, Kambio automatike, Targa Shqiptare, 250.000 km - NRG Motors - Makina ne shitje Audi A5 ne Shitje Durres, 3.0 Diesel Quattro S Line, Viti 2011, Kambio automatike, Targa Shqiptare, 250.000 km - NRG Motors - Makina ne shitje Audi A5 ne Shitje Durres, [...]

 • Auto Make: : Audi
 • Auto Version: : Quattro S Line
 • Year: : 2011
 • Mileage: : 190,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 3.0 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : black
 • Price Type: : Negotiable
€13,000 €11,000

Volkswagen Passat

Volkswagen Jetta for sale 2.0 Gasoline / Gas, Year 2013, Automatic Transmission. Economical and comfortable car for 5 people. - NRG MOTORS Volkswagen Jetta for sale 2.0 Gasoline / Gas, Year 2013, Automatic Transmission. Economical and comfortable car for 5 people. - NRG MOTORS Volkswagen Jetta for sale 2.0 Gasoline / Gas, Year 2013, Automatic [...]

 • Auto Make: : Passat
 • Auto Version: : Passat
 • Year: : 2013
 • Mileage: : 211,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 2000 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : black
 • Price Type: : Fixed
€11,500 €9,000
shitur

Fiat Qubo (Shitur)

Fiat Qubo 1.3 Diesel, Viti 2010, Transmision Manual. Makine komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Qubo
 • Auto Version: : Qubo
 • Year: : 2010
 • Mileage: : 116,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 1.3 TDI cm3
 • Transmission: : Manual
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : black
 • Price Type: : Fixed
€4,900 €4,500
shitur

Citroen C5 (Shitur)

Citroen C5 1.6 Nafte, Viti 2009, Transmision Manual. Makine komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Citroën
 • Auto Version: : C5
 • Year: : 2009
 • Mileage: : 160,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 1.6 TDI cm3
 • Transmission: : Manual
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : grey
 • Price Type: : Fixed
€3,900
shitet

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai ne shitje 1.5 Diesel, Viti 2009, Transmision Manual. Ne gjendje te shkelqyer dhe me dokumenta dhe targa shqiptare.

 • Auto Make: : Qashqai
 • Auto Version: : Qashqai
 • Year: : 2009
 • Mileage: : 183,000
 • Fuel: : Diesel
 • Transmission: : Manual
 • Drive: : Front
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : grey
 • Price Type: : Fixed
€6,900