BMW 528i 3.0 Benzin-Gas

€7,999 €7,000

BMW 528i Xdrive 4×4 Benzin – Gas.

Viti 2008, Transmision Automatik.

Ne gjendje te shkelqyer, me dokumenta te rregullta.

Makine luksoze dhe komode per 5 persona.