Range Rover Vogue Autobiography 4.4 Diesel V8 (Shitur)

€52,000

Range Rover Vogue Autobiography ne shitje 4.4 Diesel V8, Viti 2015, Transmision Automatik.

Full Options, E sapoardhur nga Zvicra.Ne gjendje shume te mire dhe me te gjithsa sherbimet e bera. Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

  • Heated seats
  • Clima tronic
  • Black Glasses
  • Air conditioning
  • GPS navigation
  • ESP
  • ABS
  • Alloy wheels