Makina me Qera Durres, Makina ne Shitje Durres, Automjete ne Shitje Durres, Automjete me Qera Durres, Makina Luksoze, Makina te Lira me Qera

NRG MOTORS
Rreth Nesh
NRG Motors, Makina ne Shitje & Qera

NRG Motors është një agjensi qe operon ne tregun e shitjes se automjeteve dhe makinave me qera në Durrës, Shqipëri. Prej vitesh në këtë treg, NRG Motors ofron standardet më të larta të shërbimit me çmimet më të ulëta.

Makinat në shitje vijnë kryesisht nga Zvicra dhe Gjermania, te zhdoganuara dhe të gjitha në gjendje perfekte.

Markat që tregtojmë janë: Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, Ford, Toyota, etj.

Shërbimet e qiradhenies së makinave ofrohen 24 orë në 24, 7 ditë në javë, me çmime më të ulëta, me automjete ekonomike dhe komode.

Çmime Konkuruese
10 Vite ne Treg
Markat më të mira
NRG Motors - Treg Automjetesh Durres, Makina me Qera Durres, Makina ne Shitje Durres, Automjete ne Shitje Durres, Automjete me Qera Durres, Makina Luksoze NRG Motors - Concessionario di Automobili in Albania, Vendita Auto Usate Durazzo, Noleggio Auto Durazzo, Agenzia di Noleggio Auto Durazzo Albania
Tregu më i madh
NRG Motors synon të jetë koncencionari më i madh në Shqipëri.
Çmimet më të ulëta
Gjithmonë mundohemi të ofrojmë cilësinë më të mirë për çmimin më të ulët.
Asistence 24/7
Ofrojmë asistenceë në rrugë 24/7  për klientët e makinave me qera.
NRG MOTORS
Makinat Tona
shitet €6,990
shitet €9,500
shitet €9,500
shitet €12,000 €10,500
BMW 328i Xdrive ne shitje, Viti 2013, Automatik - NRG Motors Albania shitet €13,500
BMW X6 ne shitje, Viti 2008, Full Option - NRG Motors Albania shitet €13,500 €12,500
shitet €33,000 €25,000
Mercedes Benz E Class for Sale, E250 Bluetec 4 Matic 2014 - NRG Motors shitur €27,000 €23,000
shitet €24,000 €21,500
shitet €12,500
shitet €16,000
BMW X3 ne shitje, Shitet BMW X3, BMW ne shitje. BMW X3 28i Xdrive - NRG Motors shitet €15,500
SHIKONI MAKINAT NE SHITJE
SHIKONI MAKINAT NE SHITJE
Makina me Qera

NRG Motors ofron makina ekonomike & lluksoze me qera ne Durres, duke filluar nga 20 €/dite

makina me qera durres, makina me qera ne durres, car rental durres, autonoleggio durazzo, autonoleggio rinas, nrg motors
SHIKONI MAKINAT
SHIKONI MAKINAT
Sigurimi i makines

Në zyrën e NRG Motors mund të siguroni makinën tuaj me TPL, Green Card, Casco, Mini Casco.

siguracione makinash durres
SHIKONI KUSHTET
SHIKONI KUSHTET
Si te perfitosh nje makine me LEASING??

Si te perfitosh nje makine me LEASING??

Si te perfitosh nje makine me LEASING?? NRG Motors ne bashkpunim me CRIMSON FINANCE FUND ALBANIA ju japin mundesine te blini nje makine me ane te LEASING! SI FUNKSIONON LEASING-U?   TRE PËRFITUES KRYESOR TË LEASING-UT :    KONSUMATORI FINAL Gëzon bneefitet e përdorimit të asetit.   FURNITORI I ASETEVE Rrit shitjet falë ndërmjetësimit mes klientit […]
Si te blej nje makine me keste??

Si te blej nje makine me keste??

Tek NRG Motors ju mund te blini makinën që dëshironi duke e paguar me këste! Ju mundësojme pagesa me këste te ulta deri në 7 vite nëpërmjet Iute Credit & Mogo! Financim 100% deri në 9000 Euro. Gjithashtu ofrojmë mundësi NDËRRIMI & VLERËSIMI të makinës tuaj. Për blerjet me këste, ka vetëm 2 kushte: – Mjafton […]

NRG Motors – Makina me Qera Durres, Makina ne Shitje Durres, Automjete ne Shitje Durres, Automjete me Qera Durres, Makina Luksoze, Makina te Lira me Qera

NRG Motors – Makina me Qera Durres, Makina ne Shitje Durres, Automjete ne Shitje Durres, Automjete me Qera Durres, Makina Luksoze, Makina te Lira me Qera

NRG Motors – Makina me Qera Durres, Makina ne Shitje Durres, Automjete ne Shitje Durres, Automjete me Qera Durres, Makina Luksoze, Makina te Lira me Qera

NRG Motors – Makina me Qera Durres, Makina ne Shitje Durres, Automjete ne Shitje Durres, Automjete me Qera Durres, Makina Luksoze, Makina te Lira me Qera

NRG Motors është një agjeni qe operon ne tregun e shitjes se automjeteve dhe makinave me qera në Durrës, Shqipëri. Prej vitesh në këtë treg, NRG Motors ofron standardet më të larta të shërbimit me çmimet më të ulëta.

Makinat në shitje vijnë kryesisht nga Zvicra dhe Gjermania, te zhdoganuara dhe të gjitha në gjendje perfekte.

Markat që tregtojmë janë: Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, Ford, Toyota, etj.NRG Motors - Makina me Qera Durres, Makina ne Shitje Durres, Automjete ne Shitje Durres, Automjete me Qera Durres, Makina Luksoze, Makina te Lira me Qera NRG Motors - Car dealership in Albania, Used Cars for Sale Durres Albania, Cars for Rent Durres Albania, Rental Car Agency Durres, Car Rental Durres

Shërbimet e qiradhenies së makinave ofrohen 24 orë në 24, 7 ditë në javë, me çmime më të ulëta, me automjete ekonomike dhe komode.

WhatsApp WhatsApp us