Car Transfer – NRG Motors ofron shërbim të besueshëm dhe të sigurt të transfertave private me makinë në të gjithë Shqipërinë.

Car Transfer – NRG Motors ofron shërbim të besueshëm dhe të sigurt të transfertave private me makinë në të gjithë Shqipërinë.

Car Transfer

NRG Motors ofron shërbim të besueshëm dhe të sigurt të transfertave private me makinë në të gjithë Shqipërinë. Ne ndodhemi në autostradën Tiranë – Durrës, afër aeroportit të Rinasit, kryeqytetit dhe qytetit turistik Durrës duke u shërbyer klientëve në të gjithë Shqipërinë.

Qëllimi ynë kryesor është të ofrojmë transferta të kënaqshme dhe të përballueshme për të gjithë klientët tanë. Ne garantojmë siguri, komoditet dhe kënaqësi për këdo që zgjedh të udhëtojë me NRG Motors.

Makina te Ndryshme
Ne ju mundësojmë të përzgjidhni makina të ndryshme te pershtatshme për nevojat tuaja: një udhëtim vetëm, me familjen ose një udhëtim pune.
Shofer Profesionist
Drejtuesit tanë të makinave janë të specializuar dhe me një eksperiencë disa vjecare te pregatitur të kënaqin edhe klientët më kërkues.
Cmime Konkuruese
Shërbimi i ofruar është profesional dhe me çmime konkuruese, 24 orë në 7 ditë në javë. Me ne, udhëtimi juaj do të jetë i këndshëm dhe i sigurt.

Makinat Tona

Zgjidhni makinen e pershtatshme ne baze te eventit dhe kostos.
Ne kemi gjithcka: makine te vogel ekonomike, luksoze, off road dhe van per nje grup ne udhetime komade.

car
Economic
Per nje person, nje cift ose familje e vogel ne udhetim.
limousine (1) copy
Business Class
Per udhetime komode biznesi edhe evente.
off-road
Off Road
Per udhetime ne terrene te veshtira e aventura.
minivan copy
Mini Van
Per grupe te vogla njerezish edhe bagazhe.
van
Van
Per grupe me shume persona edhe bagazhe.

Rezervo

Mund te rezervoni ne cdo date dhe cdo destinacion qe deshironi.

Cmimet jane te diskutueshme sipas destinacionit dhe numrit te personave.

Per rezervim dhe informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit: +355 69 260 5773

ose dergoni me poshte nje email me daten dhe destinacionin:

  EMRI*

  EMAIL*

  TELEFON*

  DATA*

  NISJA*

  DESTINACIONI*

  MESAZHI*


  REZERVO
  REZERVO

  Car Transfer – NRG Motors ofron shërbim të besueshëm dhe të sigurt të transfertave private me makinë në të gjithë Shqipërinë.

  Car Transfer – NRG Motors ofron shërbim të besueshëm dhe të sigurt të transfertave private me makinë në të gjithë Shqipërinë.

  NRG Motors është një agjeni qe operon ne tregun e shitjes se automjeteve dhe makinave me qera në Durrës, Shqipëri. Prej vitesh në këtë treg, NRG Motors ofron standardet më të larta të shërbimit me çmimet më të ulëta.

  Makinat në shitje vijnë kryesisht nga Zvicra dhe Gjermania, te zhdoganuara dhe të gjitha në gjendje perfekte.

  Markat që tregtojmë janë: Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, Ford, Toyota, etj.

  Shërbimet e qiradhenies së makinave ofrohen 24 orë në 24, 7 ditë në javë, me çmime më të ulëta, me automjete ekonomike dhe komode.

  WhatsApp WhatsApp us