Mercedes Benz SEL 560 V8

€10,000

Mercedes Benz SEL 560 ne shitje, Viti 1987, Transmision Automatik.

Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • AMG line
 • Kamera 3D
 • Distronic
 • Sedilje me Memorje
 • Blind spot
 • Baxha
 • GPS
 • Sedilje me ngrohje
 • Tavan Panorama
 • Kondicioner
 • Bi-Xenon
 • Sallon Lekure
 • Xenon
 • Sensorë parkimi
 • Timon me ngrohje
 • Disqe Alumini
 • Key less go
 • ABS
 • ESP
 • Kamera Parkimi
 • Xhama te zinj