Range Rover Vogue 4.4 TDV8

€17,500

Range Rover Vogue ne shitje 4.4 Diesel V8, Viti 2011, Transmision Automatik.

Full Options. Ne gjendje shume te mire dhe me te gjithsa sherbimet e bera. Makine luksoze dhe komode per 5 persona.