Show on page
15 Autos
 • 9 Autos
 • 12 Autos
 • 15 Autos
 • 18 Autos
 • 21 Autos
 • 24 Autos
 • 27 Autos
 • 30 Autos
 • 33 Autos
 • 36 Autos
 • 39 Autos
 • 42 Autos
 • 45 Autos
 • 48 Autos
 • 51 Autos
 • All Autos
Sort by
Last Added
 • Last Added
 • First Added
 • Cheap First
 • Expensive First
 • Make A-Z
 • Make Z-A
×
MORE OPTIONS
Loading
shitet

Audi A5 Quattro S Line

Audi A5 ne Shitje Durres, 3.0 Diesel Quattro S Line, Viti 2011, Kambio automatike, Targa Shqiptare, 250.000 km - NRG Motors - Makina ne shitje Audi A5 ne Shitje Durres, 3.0 Diesel Quattro S Line, Viti 2011, Kambio automatike, Targa Shqiptare, 250.000 km - NRG Motors - Makina ne shitje Audi A5 ne Shitje Durres, [...]

 • Auto Make: : Audi
 • Auto Version: : Quattro S Line
 • Year: : 2011
 • Mileage: : 190,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 3.0 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : black
 • Price Type: : Negotiable
€13,000 €11,000
shitet

Volkswagen Passat

Volkswagen Jetta for sale 2.0 Gasoline / Gas, Year 2013, Automatic Transmission. Economical and comfortable car for 5 people. - NRG MOTORS Volkswagen Jetta for sale 2.0 Gasoline / Gas, Year 2013, Automatic Transmission. Economical and comfortable car for 5 people. - NRG MOTORS Volkswagen Jetta for sale 2.0 Gasoline / Gas, Year 2013, Automatic [...]

 • Auto Make: : Passat
 • Auto Version: : Passat
 • Year: : 2013
 • Mileage: : 211,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 2000 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : black
 • Price Type: : Fixed
€11,500 €9,000
shitet

Mercedes Benz SEL 560 V8

Mercedes Benz SEL 560 ne shitje, Viti 1987, Transmision Automatik. Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Mercedes benz
 • Auto Version: : SEL 560
 • Year: : 1987
 • Mileage: : 180,000
 • Fuel: : Petrol
 • Engine: : 5600 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : grey
 • Price Type: : Negotiable
€13,500 €12,000
shitet

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai ne shitje 1.5 Diesel, Viti 2009, Transmision Manual. Ne gjendje te shkelqyer dhe me dokumenta dhe targa shqiptare.

 • Auto Make: : Qashqai
 • Auto Version: : Qashqai
 • Year: : 2009
 • Mileage: : 183,000
 • Fuel: : Diesel
 • Transmission: : Manual
 • Drive: : Front
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : grey
 • Price Type: : Fixed
€6,900
shitet

BMW 528i 3.0 Benzin-Gas 4×4

BMW 528i Xdrive 4x4 Benzin - Gas. Viti 2008, Transmision Automatik. Ne gjendje te shkelqyer, me dokumenta te rregullta. Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : BMW
 • Auto Version: : 528i
 • Year: : 2008
 • Mileage: : 270,000
 • Fuel: : Petrol+CNG
 • Engine: : 2993 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : beige
 • Price Type: : Fixed
€8,500 €7,999
shitur

BMW 535d Xdrive (Shitur)

BMW 535d Xdrive 4x4 Diesel. Viti 2010, Kambio Automatike. Ne gjendje te shkelqyer, me dogane te paguar. Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : BMW
 • Auto Version: : 535d
 • Year: : 2010
 • Mileage: : 205,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 2993 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : beige
 • Price Type: : Fixed
€8,500 €7,999
shitur

VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion (Shitur)

VW Golf 7 ne shitje 2.0 TDI Bluemotion, Viti 2015 Navi, CD DVD, USB, Sensor Parkimi, Sendilje me ngrohje dhe memorie, Timon elektrik dhe me ngrohje, panorama, abs, esp, xenon, etj.

 • Auto Make: : Volkswagen
 • Auto Version: : Golf 7
 • Year: : 2015
 • Mileage: : 197,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 2000 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : Rear
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : white
 • Price Type: : Negotiable
€14,999
shitur

BMW X3 XDrive (Shitur)

BMW X3 XDrive, Viti 2013, Full Options. Transmision Automatik, 1998 cc. Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : BMW
 • Auto Version: : X3 XDrive
 • Year: : 2013
 • Mileage: : 206,000
 • Fuel: : Petrol
 • Engine: : 1998 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : grey
 • Price Type: : Fixed
€11,900

Opel Antara 4×4 (Shitur)

Opel Antara 4x4 ne shitje, Diesel, Viti 2012, Transmision Automatik. Makine komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Antara
 • Auto Version: : Opel Antara
 • Year: : 2012
 • Mileage: : 154,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 2200 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Color: : white
 • Price Type: : Fixed
€9,500
shitur

Audi A6 3.0 TDI Quattro (Shitur)

Audi A6 3.0 TDI Quattro, Viti 2016, Transmision Automatik. Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Audi
 • Auto Version: : A6 3.0 TDI Quattro
 • Year: : 2016
 • Mileage: : 234,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 3.0 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : grey
 • Price Type: : Negotiable
€24,000

Audi A6 3.0 TDI (Shitur)

Audi A6 3.0 TDI Quattro, Viti  2004, Transmision Automatik. Makine komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Audi
 • Auto Version: : A6 3.0 TDI
 • Year: : 2004
 • Mileage: : 230,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 3.0 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : grey
 • Price Type: : Negotiable
€4,800 €3,800
shitur

Volkswagen Jetta (Shitur)

Volkswagen Jetta for sale 2.0 Gasoline / Gas, Year 2013, Automatic Transmission. Economical and comfortable car for 5 people. - NRG MOTORS Volkswagen Jetta for sale 2.0 Gasoline / Gas, Year 2013, Automatic Transmission. Economical and comfortable car for 5 people. - NRG MOTORS Volkswagen Jetta for sale 2.0 Gasoline / Gas, Year 2013, Automatic [...]

 • Auto Version: : Jetta
 • Year: : 2013
 • Mileage: : 160,000
 • Fuel: : Hybrid
 • Engine: : 1.6 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : grey
 • Price Type: : Negotiable
€9,300
shitur

Volkswagen Passat CC (Shitur)

Vehicle Body FeaturesVolkswagen Passat CC ne shitje 2.0 TDI, Viti 2013, Transmision Automatik. Makine ekonomike dhe komode per 4 persona.

 • Auto Make: : CC
 • Auto Version: : Passat CC
 • Year: : 2013
 • Mileage: : 71,000
 • Fuel: : Diesel
 • Engine: : 2.0 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 4
 • Color: : white
 • Price Type: : Negotiable
€12,500
shitur

VW Tiguan 2.0 TSI 4 Motion (Shitur)

VW Tiguan ne shitje 2.0 Benzin TSI 4 Motion, Viti 2013, Transmision Automatik. E sapo ardhur nga Kanadaja. Makine ekonomike dhe komode per 5 persona.

 • Auto Make: : Volkswagen
 • Auto Version: : Tiguan
 • Year: : 2013
 • Mileage: : 219,000
 • Fuel: : Petrol
 • Engine: : 2000 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : grey
 • Price Type: : Fixed
€11,000
shitet

BMW X3 28i XDrive (Shitur)

BMW X3 28i XDrive, Viti 2013, Full Options. Transmision Automatik, 1998 cc. Makine luksoze dhe komode. E sapoardhur nga Kanadaja.

 • Auto Make: : BMW
 • Auto Version: : X3 28i Xdrive
 • Year: : 2013
 • Mileage: : 161,000
 • Fuel: : Petrol
 • Engine: : 1998 cm3
 • Transmission: : Automatic
 • Drive: : 4x4
 • Doors: : 4 doors
 • Seats: : 5
 • Color: : black
 • Price Type: : Fixed
€13,500