Audi Q7 3.0TDI S-Line Quattro (Shitur)

€13,800 €12,800

Audi Q7 3.0 Diesel Quattro S-Line ne shitje, Viti 2010, Transmision Automatik, Me dogane te paguar.

Makine luksoze dhe komode per 5 persona.

 • Sedilje me ngrohje
 • Key less go
 • Timon me ngrohje
 • Tavan Panorama
 • Timon Elektrik
 • GPS
 • Blind spot
 • Start stop
 • Kamera Parkimi
 • ABS
 • Cruise control
 • Disqe Alumini
 • Sensorë parkimi
 • Xenon
 • Sallon Lekure
 • Kondicioner