VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion (Shitur)

€12,700

VW Tiguan ne shitje 2.0 Diesel TDI 4 Motion, Viti 2013, Transmision Automatik.

Makine ekonomike dhe komode per 5 persona.

  • Sedilje me ngrohje
  • Clima tronic
  • Xhama te zinj
  • GPS
  • ESP
  • ABS
  • Disqe Alumini
  • Kondicioner